KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14954213
nr 1495 4213
Harrie Schreinemachers
(1946-2003), Nederländerna
Blomster. Signerad. Akvarell, 49x58 cm, yttermått inklusive ram: 71x80 cm
Kondition: saknar glas
Harrie Schreinemachers, Nederländsk bildkonstnär född 1946, död 2003.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 19:08:44
4/10 15:57:01
100 kr
10/10 18:18:10
Harrie Schreinemachers
Läs mer om Harrie Schreinemachers